Haber

Arnavutköy’de konuşmak bahanesiyle istediği telefonu alarak kaçan zanlı kamerada.

ARNAVUTKÖY’de VK, sokakta yürüyen AK isimli kadını bir kişiyi arama bahanesiyle durdurarak telefonunu istedi. Bir süre telefonla konuşuyormuş gibi yapan zanlı, daha sonra telefonu alarak kaçtı. O anlar güvenlik kamerasına da yansıdı.

Olay, 10 Ocak Salı günü Adnan Menderes İlçesi’nde meydana geldi. VK, sokakta yürüyen AK’ye yaklaştı ve telefonundan birini aramak için izin istedi. AK, telefonunu VK’ya verdi. VK, aldığı telefondan birini arıyormuş gibi yaparak konuşmaya başladı. VK bir süre oyalandıktan sonra telefonu alıp koşmaya başladı. AK, kaçan VK’nın peşine düştü. Bir süre koştuktan sonra VK durdu ve gerçek anlamda AK’ye doğru koşmaya başladı. Ancak AK, zanlıyı tekrar yakalayamadı. O anlar yakındaki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

AK daha sonra polise giderek şikayetçi oldu. Zanlının yakalanması için yürütülen çalışmalarda VK’nın kimlik bilgilerinden kimlik bilgilerine ulaşan polis, 13 Şubat’ta VK’yı yakalayarak gözaltına aldı. VK, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

ulubeyhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu