Haber

Ünlü sanatçılar İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sahne aldı

Bu yıl “Gençlik” temasıyla düzenlenen 92. İzmir Enternasyonal Fuarı, altıncı gününde ziyaretçilerini ünlü sanatçılarla buluşturdu. Çim Konserleri’nde, Rock&More Sahnesi’nde Mavi Gri’yle, Mogambo Geceleri’nde Fatih Erkoç’la Yüz Yüze Konuşuyoruz.

Gençlik temasıyla düzenlenen 92. İzmir Enternasyonal Fuarı konserler, gösteriler ve renkli etkinliklerle devam ediyor. Çim Konserleri Sahnesi’nin son konuğu ise özellikle gençler arasında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Yüzyüzeyken Söyleruz oldu. Migros sponsorluğunda gerçekleşen konserde farklı sahne tasarımı dikkat çekti. Yüz Yüze Konuşuruz konserinde “Benimle Kaybettin” ve “Beni Dinle” gibi sevilen modüllerini hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

Çim Konserleri Sahnesinde; Funda Arar 7 Eylül’de, Athena 8 Eylül’de, Tan Taşçı 9 Eylül’de, Haluk Levent ise 10 Eylül’de sahne alacak. Konserler saat 21.00’de başlayacak.

ROCK&MORE SAHNE

Yerel bağımsız sahnenin en sevilen gruplarından Mavi Gri, Rock&More Sahnesi’nde seyircisiyle buluştu. Mavi Gri, ‘Dünyanın En Güzel Kızı’ gibi sevilen şarkılarını binlerce kişiyle seslendirdi. Kültürpark 3 No’lu Salon önünde yer alan Rock&More Sahnesi, 7 Eylül’de Ufuk Beydemir’i, 8 Eylül’de ise Mengene’yi müzikseverlerle buluşturacak. Konserler saat 20.00’de başlayacak.

FATİH ERKOÇ MOGAMBO’DA SAHNEDEYDİ

Ünlü müzisyen Fatih Erkoç Mogambo Geceleri’nde sahnedeydi. Erkoç, “Ellerim Bomboş”, “Neredeyse Çalıyor”, “Elveda Tatlım” gibi hit şarkılarını seslendirdi. Yaşar 7 Eylül’de Mogambo’da, 8 Eylül’de Birsen Tezer ve 9 Eylül’de Hüsnü Arkan’da konser verecek.

Kaynak: ANKA / Kültür ve Sanat

birecikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu