Yaşam

Tony Rock: Will Smith, tokat skandalından sonra kardeşimi hiç aramadı

Chris Rock’ın kardeşi Tony Rock, Will Smith’in geçen yılki Oscar töreninde kardeşine tokat atmasından bahsetti. Bir YouTube kanalına konuşan Tony Rock, Will Smith’in olaydan sonra özür dilemek için Chris Rock’a ulaştığı konusunda yalan söylediğini iddia etti.

Ntv’ye göre, Tony Rock’a Will Smith’in Chris Rock’tan özür dilemesi sorulduğunda, “Bu doğru değil, bu doğru değil! Sanırım iki gün sonra Chris’e ulaştım ve o istemedi. benimle konuşmak için.” Ancak bu doğru değil” dedi. Tokat olayının ardından “hemen” ağabeyinin savunmasına geçmek istediğini sözlerine ekleyen Rock, “Ben eşkıya değilim. Bayrağı sallayan adam ben değilim. O benim kardeşim, arkadaşım. Babam bana ‘Kardeşin savaştaysa sen de varsın’ dedi” dedi.

Will Smith’in kendisini hiç aramadığını söyleyen Tony Rock, “Bana hiçbir borcu yok, sadece birlikte daha iyi olduğumuzu düşünmüştüm. Telefon numaram hiç değişmedi. Ben de bir gün bir telefon alırım diye düşündüm.” ‘Merhaba dostum, sadece senin ve benim hakkımda konuşalım.’ Olmadı, olacağını da düşünmüyorum” dedi.

Ne oldu?

Will Smith, “Kral Richard”daki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazanmadan önce, Smith’in sunucusu ve eşi Jada Pinkett Smith’in görünüşü hakkında Demi Moore’un oynadığı 1997 yapımı GI Jane filmine atıfta bulundu. “GI Jane II’nin gelişini dört gözle bekliyorum,” diye tokatladı Chris Rock.

Olayın ilk başta kameralar önünde bir senaryo olduğu düşünülürken, daha sonra masaya oturan Smith, “Eşimin adını ağzına almayacaksın” diye bağırdı ve Rock, “Tabii ki kazandım” dedi. “Televizyon tarihinin en büyük olayını yaşıyoruz.”

Olayın ardından Akademi tarafından yapılan açıklamada, 94. Akademi Ödül Töreni’nin “Smith’in sahnedeki kabul edilemez ve zararlı davranışının gölgesinde kaldığı” belirtildi. Will Smith, 10 yıl boyunca Oscar ve diğer Akademi etkinliklerine katılmaktan men edildi. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu