Teknoloji

Sude Belkıs ve Jahrein-Swaggybark Savaşı’nda İkinci Perde: Kerimcan’ın Onedio’ya Tepkisi Olay Oldu

Geçtiğimiz günlerde Onedio’ya konuk olan ve kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Kerimcan Durmaz, yeni nesil içerik üreticisini de en çok beğendiğini açıkladı. Soruya Sude Belkıs cevabı veren Kerimcan Durmaz’ın farkında olmadan da olsa bir savaşta saf tuttuğunu söylemek yanlış olmaz!

Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyorsanız Sude Belkıs ve BelkısTV isimlerini muhtemelen duymuşsunuzdur.

Henüz duymamış olsanız bile hemen tanıtalım. Twitch ve YouTube gibi kanallarda farklı içerikler üretip bunları BelkısTV altında toplayan Sude Belkıs, Twitter ve Instagram gibi kanallarda da oldukça aktif.

Belkıs’ın Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde “En İyi Online İçerik Oluşturucu” kategorisinde aday gösterilmesi geçtiğimiz günlerde büyük bir tartışmaya yol açmıştı.

Adaylığı büyük tartışmalara konu olan Belkıs, sonradan ödüle layık görülen isim olsa da bu süreçte kendisini daha önce eleştiren bazı isimler de ciddi suçlamalarda bulundu.

Onedio’ya konuk olan ve sorularınızı yanıtlayan Kerimcan Durmaz, Sude Belkıs’ın “En sevdiğiniz yeni nesil influencer kim?” sorusunu yanıtlayınca başı bir kez daha belaya girdi.

Belkıs ise Kerimcan’ın cevabını Twitter hesabından paylaşarak, kendisine ciddi suçlamalarda bulunan Jahrein’e atıfta bulundu.

Ancak olayın tam olarak başlangıç ​​noktası bu değil. Ödül töreni tartışmasında Belkıs’ı en ağır şekilde eleştiren isimlerden biri olan yayıncı Swaggybark, bu paylaşımıyla zaten yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti.

Jahrein bu yorumu Belkıs’ın paylaşımından önce Swaggybark’ın paylaşımının altına yapmıştı.

Belkıs, Jahrein’in kendisi hakkında söylediklerini aktararak şu cevabı verdi:

Ve görüşleri düşük olduğu için kendisine taş atan Jahrein’e bu cevapları verdi.

?

Her iki tarafın taraftarları farklı yorumlar yaparken…

?

?

Bu tartışmanın sonu gelip gelmeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Yani ne düşünüyorsun?

İşte yorumlara gidiyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu