Ekonomi

Starbucks’ın 2.000 NFT’si 20 Dakikada Tükendi

Geçmiş yılların en büyük blockchain trendlerinden biri NFT vardı. O dönemde büyük ilgi gören NFT’ler, kısa süreli popülaritesinden sonra adeta yok oldu. Ancak yine de çeşitli NFT projeleri görüyoruz. Nihayet Starbucks, birkaç ay önce ilan edildiProje kapsamında 2.000 adet NFT devreye alınmıştır.

Coindesk’in edindiği bilgilere göre Starbucks’ın NFT’leri büyük ilgi gördü. Çünkü tanesi 100 dolar 2.000 NFT sadece 20 dakikada tükendi. Starbucks müşterileri, satın aldıkları NFT’leri şirketin ” Odysseiaadlı teşvik programı kapsamında kullanabilecekler.

20 dakikada biten NFT şöyle görünüyordu:

Starbucks’ın Odyssey programı, Starbucks hayranları içindir. bazı ayrıcalıklar verir . Kendilerine verilen görevleri tamamlayan kullanıcılar, bu görevlerden puan kazanarak bedava kahve alma fırsatı da yakalıyor. İşte kullanıcıların bu program kapsamında kullanabilecekleri satın alınan NFT’ler. onların seviyesini yükseltmekYardımcı olacaktır.

Bu sırada; Satın alınan NFT’lerin sahiplerinden satın alınabileceğini belirtelim. Yaptığımız denetimlerde, Siren Koleksiyonu Damgası” kapsamındaki NFT’ler için 379 dolar Talep görüyoruz. Bu satışlar gerçekleşirse 100 dolara NFT satın alan kullanıcı parasını birkaç saat içinde alıyor. en az üç katına çıkmış olacak . Starbucks’ın NFT’lerinin satıldığı sayfaya bir göz atmak isterseniz, Buradailişkiyi kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu