Yaşam

Sabit Twitter erişim sorunu

Sosyal medya platformu Twitter’da bulunan linklere, görsellere ve üçüncü parti uygulamalara erişim sorunu giderildi.

Twitter Destek hesabından yapılan açıklamada, “Artık her şey normal gidiyor olmalı. Bizimle birlikte olduğunuz için teşekkürler”ifadesi kullanıldı.

Twitter’ın sahibi Elon MuskSosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Twitter’ın uygulama programlama arayüzündeki (API) küçük bir değişikliğin soruna neden olduğunu belirtti.

misk, “Kod yığını sebepsiz yere son derece kırılgan. Sonunda tamamen yeniden yazılması gerekecek”değerlendirmesini yaptı.

aşağı dedektörVerilere göre, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar, New York saatiyle 11.30 civarında Twitter’a erişimde sorun yaşadıklarını bildirmeye başladı.

Sosyal medya platformundaki birçok kullanıcı, kişiler, fotoğraflar ve üçüncü taraf uygulamalarla ilgili sorun yaşadığını bildirdi.

Twitter Supplement hesabından yapılan paylaşımda bazı bölümlerin beklendiği gibi çalışmayabileceği belirtildi, “Bazı istenmeyen sonuçları olan dahili bir değişiklik yaptık. Şu anda bu sorun üzerinde çalışıyoruz ve düzeltildiğinde bir güncelleme yayınlayacağız”terim kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu