Haber

Profesyonel K-1 Şampiyonu Volkan Ömeroğlu Genç Sporcuların Hayatına Dokunuyor

Profesyonel K-1 şampiyonası başta olmak üzere mesleğinde birçok başarıya ve madalyaya imza atan kick boks ve muaythai sporcusu Volkan Ömeroğlu, elde ettiği başarıların ardından genç sporcuların hayatlarına dokunmaya çalıştığını söyledi.

Profesyonel K-1 şampiyonasının yanı sıra kickboks ve muaythai dallarında da birçok madalya kazanmayı başaran Volkan Ömeroğlu, Türkiye’de dövüş sanatlarının durumu, sportmenlik mesleği ve genç sporcuların gelişimi hakkında açıklamalarda bulundu.

VOLKAN ÖMEROĞLU: EN GÜZEL ŞEYLERİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM. Birçok genç sporcunun milli takımlara kazandırılmasında rol oynadığını ifade eden Ömeroğlu, “Bugüne kadar 2 binin üzerinde dövüş sanatçısının lisans almasına öncülük ettik. Ayrıca birçok spor dalını da milli takıma kazandırdık. Bundan sonra da ülkeme daha çok hizmet etmek için elimden geleni yapmaya devam edeceğim” dedi. Dövüş sanatlarının çocukların fiziksel ve ruhsal gelişiminde değerli bir rol oynadığını belirten Ömeroğlu, “Dövüş sanatlarında elde edilen başarılarla birlikte bu alana olan ilgi artmaya başladı. Dövüş sporları da çocukların desteklenmesi açısından çok önemli.” çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimi. Sporun yanı sıra çocuklarımızın gelişimi için dövüş sporlarına da önem verilmeli” dedi. Dövüş sanatlarında yer alan ve şu anda gençlerin gelişimi üzerine çalışmalar yürüttüğünü anlatan sözlerini şöyle tamamladı: “Hizmet ettim. Şimdi antrenörlük kariyerime devam ediyorum. Genç nesillerin gelişimine ve bu sporlara olan ilgilerini arttırma çabalarına odaklanıyorum. Tecrübelerimi genç nesillere aktarıyorum.”

kayapinarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu