Teknoloji

Pringles, Minecraft Temalı Çipleri Yayınlıyor!

Birbirinden lezzetli ve çok değerli cipsleriyle aklımıza kazınan bir marka. Pringles bugün yeni bir katılım gerçekleştirdiğini duyurdu. Kellog Company bünyesinde faaliyet gösteren atıştırmalık yiyecek üreticisi, dünyanın en tanınmış oyunlarından biridir. minecraftile işbirliği yaptı.

İki tarafın katılımı yeni bir çip ortaya çıkardı. Pringles Minecraft Şüpheli Güveçadındaki bu yeni atıştırmalık şüpheli güvecinizTadını merak edenlerin soru işaretlerini ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Oyundaki şüpheli güveç kaplarını gerçek hayata taşıyan çalışma sınırlı sayıda olacak.

Ürün, bu aydan itibaren ABD’de satışa sunulacak. Pringles, Minecraft Suspicious Stew’in oyundaki şüpheli güveç malzemelerini cips haline getirdiğini söylüyor. Sonucun doyurucu ve lezzetli bir Pringles cipsi olduğunu ekliyor. senin cipslerin Sınırlı sayıda olacak ve stoklar bitene kadar satılacak.ekleyelim.

Bilmeyenler için şüpheli güveç nedir açıklayalım. Bu, Minecraft oyununa dahil olan bir yiyecektir. Oyuncular tarafından yenebilecek şüpheli güveç özel efektler yaratır. Ayrıca bu yiyeceği tüketen oyuncu, yapan kişi olmadıkça ne gibi etkilerin oluşacağını bilmek imkansız hale geliyor. Çünkü bu etkiler yapılırken kullanılan çiçeğe bağlıdır.

Minecraft hakkında son zamanlarda gördüğümüz gıda iştiraklerine yeni iş birliği eklendi. Kellog Company ayrıca geçen Mart ayında oyundan ilham alan bir oyun çıkardı. Mısır gevreğida duyurmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu