Haber

Meral Akşener, Ersan Şen’i Cumhurbaşkanlığı Adaylığı Röportajına Davet Etti: İşte Canlı Yayında Yaşananlar İşte

Altı Masa’nın dağılması, Meral Akşener’in Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’na yaptığı çağrı, bu iki belediye başkanının bu çağrıya ‘olumsuz’ yanıt vermesi ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasında olduklarını beyan etmesi, Millet İttifakı artık altı değil, beş partiyle yola çıkıyor. devam edeceğini… Türkiye’nin gündemi bir süredir tüm bunlar olurken, dün akşam canlı yayında yeni gündem belli oldu.

Hukuk Profesörü Ersan Şen, İYİ Parti’den teklif gelmesi durumunda cumhurbaşkanı adayı olabileceğini canlı yayında açıkladı. Biraz sonra telefon çaldı YETER Parti Genel Başkanı Meral Akşener…

İşte Habertürk ekranlarında dün akşam yaşananlar ?

Öncelikle her şey Ersan Şen’in açıklamasıyla başladı. Hukuk Profesörü Ersan Şen, GÜZEL Parti’den teklif gelirse cumhurbaşkanı adayı olabileceğini açıkladı. Program devam etti, reklam arası vardı… İşte reklam arasında Ersan Şen’e gelen sürpriz telefon ve o telefonda konuşulanlar ?

Evet bu yaşananlardan sonra Ersan Şen artık DÜZGÜN Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı. Rocky Balboa filminden bir örnek veren Sen, ‘Sürprizle kazanabilirim’ imasında bulundu. İşte o açıklamalar ?

Ersan Şen’in Rocky Balboa örneğini seyirciden hemen yanıtladı: “O filmde Rocky değil, Apollo kazandı.” ?

Artık Cumhurbaşkanı Adayı olan Ersan Şen, bu kez Mahatma Gandhi’den örnek verdi ?

Durum karşısında duygu yoğunluğu yaşayan İYİ Parti Başkan Adayı Ersan Şen, konuşmasını şu sözlerle tamamladı: “Polis Nur oğlu Antrenör Hakkı’nın torunuyum. devlet ve millet. Ağzımda altın kaşıkla doğmadım, bayrak da hiç inmedi.” ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu