Yaşam

Karşıyaka Belediyesi, Anıl Piyancı’nın önerisiyle kayıt stüdyosu kurdu

KarşıyakaBelediye, rap sanatçısı Anıl Piyancı nın önerisiyle kurduğu kayıt stüdyosunun inşaatını bitirdi. Stüdyo için gerekli ekipmanlar Piancı ve müzisyen arkadaşlarının desteği ile tamamlanacak.

Karşıyaka rap sanatçısı Anıl Piyancı‘ önerisi, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay tarafından Çatı Bostanlı’da oluşturulan kayıt stüdyosunun yapım işi. Bina ses yalıtımı yapılarak hem vokal hem de enstrümanlar için uygun bir stüdyo tasarlanmıştır. Ayrıca, biri miksaj odasına sahip olan iki küçük stüdyo daha oluşturuldu. Stüdyoda yer alacak mikrofon, akustik panel ve ses yalıtım köpükleri gibi ekipman gereksinimleri de Piyancı ve müzisyen arkadaşlarının desteğiyle sağlanacak ve ardından stüdyo ücretsiz olarak genç yeteneklerin hizmetine sunulacak.

PİYANCI’DAN EK ÇAĞRI

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ile kayıt stüdyosunu inceleyen Anıl Piyancı, “Çok ilgimi çeken bir stüdyoydu. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Sıra ekipmanları yerleştirmeye geldi. Tüm yardımcılarımın desteğini bekliyorum. Ekipman için müzisyen arkadaşlar. Stüdyodaki gençler için imkanlar dahilinde en güzel makineleri koyalım. “Bu ücretsiz kayıt stüdyosu ile yeni nesil gençlerden, yetenekli insanlardan faydalanalım. Buradan nice yıldızlar yükselsin.”

“KATKI YAPAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu