Haber

İstanbul’da Yarıyıl Tatilinde Kayak ve Su Sporlarına Büyük İlgi

Sömestr tatilini evde geçiren çocuklara yönelik İstanbul’da kayak ve su sporları imkanlarına büyük ilgi gösterildi.

Sports İstanbul’un, sabahtan akşama kadar buz kayağı, kış ortasında ise su sporları imkanı sunan etkinlikleri, 6-17 yaş grubundaki öğrencilerin sadece ellerini göstererek girebilecekleri Silivri Kapı ve Bayrampaşa’daki tesislerde 2 Şubat’a kadar devam edecek. karne ve spor yapma imkanına sahip olun.

Silivri Kapı Buz Pisti’nde 22 Ocak’ta başlayan Karneni Getir Buzda Kaykay etkinliğinin ilk etabı yarın sona erecek. Ancak buzun keyfi bitmeyecek. Etkinliğin ikinci ayağı 29 Ocak – 2 Şubat tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek.

6-17 yaş arası çocukların katıldığı etkinlikte seanslar 09.45’te başlıyor ve 13.45’te bitiyor. Her gün 4 seansın yapıldığı aktivitede birçok çocuğa buz pateni deneyimi ve keyfi yaşatılıyor.

Karneni Getir, Buzda Kaykay etkinliğinde fotoğraf boyama alanının yanı sıra Hava Hokeyi Masası, Basketbol Oyun Masası ve Langırt Masası ile çocuklara farklı aktiviteler yapma olanağı da sunuluyor. Çocuklar ayrıca etkinlik alanına yerleştirilen platformda hatıra fotoğrafı çektirebilirler.

KIŞ ORTASINDA SU EĞLENCESİ

Sports İstanbul’un Karneni Getir, Slip in Aqua etkinliği Bayrampaşa’daki Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi’nde devam ediyor. Kışın ortasında su keyfi sunan etkinliğin ilk ayağı yarın tamamlanacak. Su pateni keyfinin ikinci etabı da buz pateni etkinliği gibi 29 Ocak – 2 Şubat tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. 9-13 yaş arası çocukların kabul edildiği etkinlik, her gün 11.00-16.00 saatleri arasında üç oturum halinde gerçekleştiriliyor.

Karnenizi Getirin Aqua’nın Kay etkinlik alanında hatıra fotoğrafı çekme platformu da bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu