Haber

Bilgin Işık, Kütahyalılar ile iftarda bir araya geldi

KÜTAHYA (İGFA) – Kütahya Belediyesi’nin ramazan ayında hazırladığı etkinlikler birlik, beraberlik, yardımlaşma ve paylaşım içinde yaşanmaya devam ediyor. Kent Lideri Prof. Dr. Alim Işık da hemşerilerimizi sofrada buluşturmak amacıyla kurulan iftar sofralarında vatandaşlarla bir araya geliyor. Maltepe, Müderris, Hamidiye, Mecidiye ve Saray mahallelerimiz için Atatürk Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen iftar programına eşi Fatma Işık ile birlikte katılan Belediye Başkanı Prof. Alim Işık, “2019 yılında belediyemiz önünde başlattığımız geleneksel iftar toplantımızı bu yıl mahallelerimizde gerçekleştirme kararı aldık. Bu sene hüzünlü bir ramazan geçiriyoruz. Ülkemizin 11 ilini yakından etkileyen ve hepimizi üzen deprem felaketi nedeniyle o bölgede çok sayıda insanımız mağdur olmuş ve hayatını kaybetmiştir.

SANATÇI AHMET YAKUPOĞLU PARKI AÇILIYOR

Mahalleleri önemsediklerini belirten Lider Işık, “İlimizin en değerli mahallelerinden biri olan ve bu mahallelerin ortak mekanı olan Ressam Ahmet Yakupoğlu Parkı’mızı da inşallah çok yakında hizmete açacağız. Kafeteryası, mesire alanları, oturma alanları ve çay bahçesi ile sizi bu güzel yere ulaştıracağız. Sizden tek bir isteğimiz var. Belediyemizin yapmış olduğu ve hepimizin ortak parasıyla ortaya çıkmış eserlere sahip çıkalım” dedi.

iftar programı; MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Damcı, Ertuğrul Cevahir, birim yöneticileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda Kütahyalı katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu