Haber

Başkan Topaloğlu’ndan turizmcilere tanıtım teşekkürü

Turizm iş insanı Can Kobal, iş adamları Numan İhtilal ve İsmail İhtilal, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Önder Topaloğlu, İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen turizm fuarında Kemer’in tanıtımına katkılarından dolayı turizm iş insanları Can Kobal, Numan İhtilal ve İsmail Devrim’e teşekkür ettiğini söyledi.

Kemer Belediyesi Başkan Yardımcısı Emin Gül’ün de katıldığı ziyarette, turizm departmanındaki gelişmeler ve 2023 turizm döneminde Kemer turizm sektörünün durumu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Topaloğlu, “İş adamları Can Kobal, Numan Devrim ve İsmail Devrim’in ziyaretleri bizleri mutlu etti. Turizme katkıları çok önemli. Özellikle İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen turizm fuarına çok önemli katkılarda bulundu. Kemer’in tanıtımı için çok çalıştılar. Kemerimizin tanıtımı için gösterdikleri emekten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. söz konusu.

İş adamları Can Kobal, Numan İhtilal ve İsmail İhtilal, Lider Topaloğlu’na misafirperverlikleri için teşekkür ederek, Kemer’in ve turizmin tanıtımına yönelik ortak projeler yürütmeye devam edeceklerini belirtti.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu