Yaşam

Barış Manço’nun kayıp otomobili Belçika’dan çıktı, Doğukan Manço bakanlığa başvurdu

Drone Fest etkinliğinde sahne alan Doğukan Manço, babası Barış Manço’nun vefatından önce Belçika’dan aldığı otomobili Türkiye’ye getirmek istediğini açıkladı.

‘BARIŞ MANÇO SEVENLERİ GEZİNSİN Kİ O ARACI GETİRECEĞİZ’

Habertürk’ten Atakan Makar’ın haberine göre, Barış Manço’nun ölmeden önce Belçika’dan aldığı otomobilin akıbeti sorulduğunda Doğukan Manço, “Babamın Türkiye’deki birçok aracına zamanında el konuldu. Çoğu kişi bilmiyor. Bundan bahsetmek istemiyorum ama Belçika’da.” O araç 20 yıldır kullanılmıyor. O araç 20 yıl kullanılmadı. Buraya getirmek istiyorum ve sergilemek istiyoruz. Bakanlığa da başvurdum, sıcak karşılandı ama şimdi yalnızım. Barış Manço sevenler kullansın diye değil ziyaret etsin diye o aracı buraya getireceğiz. En başından.” Son olarak kendim tamir edeceğim” dedi.

Evinin altına otomobil atölyesi yapan Manço, “Evi yıkıp atölyeye çevirdim. Burada bazı imalatlar yapıyorum. Sadece araç tamiri yapmıyorum. Evde olmayan bir parçayı da üretmeye çalışıyorum.” Aynı zaman.”

Konserlerine devam eden Doğukan Manço, “Konser programımız oldukça farklı. Pandemiden sonra o da azaldı ve biraz bozuldu. Bu sene yaz için pek umutlu değildim. Bazı şenlikler, etkinlikler başladı ve bize fırsat verildi. . Umarım devam ederler.”

‘YEME KEYFİ’

Bodrum lahmacun fiyatlarıyla ilgili soruları yanıtlayan Manço, “Bodrum’a hiç gitmem. Ne diyeyim? Afiyet olsun. Tercih meselesi. Ben ayıp demiyorum, fiyat belirlemiyorum. Bir şey göstermek istiyor, ondan yiyor ama herkesin yemek yiyebileceği bir yer var” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu