Haber

Bahçelievler Belediye Başkanı Hangi Partiden? Hakan Bahadır kimdir?

Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır’ın partisi vatandaşların gündemi arasında. Hakan Bahadır’ın hangi partili olduğunu merak edenler, konuyu internette araştırmaya başladı. Peki Hakan Bahadır kimdir? hangi partiden? Detaylar burada.

Sosyal medyada viral olan görüntüyle gündeme gelen Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır merak konusu oldu.

Hakan Bahadır kimdir?

1963 yılında İstanbul’da doğan Bahadır, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Üniversite eğitimine Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde devam etti. 1986 yılında tıp fakültesinden mezun olan Hakan Bahadır, eğitimine radyoloji alanında devam etmiştir.

Mersin Mut Devlet Hastanesi’nde Başhekim olarak görev yapan Dr. Bahadır, aynı dönemde Mut İlçesi Kaymakam Yardımcılığı da yapmıştır. Mersin’deki çalışma hayatından sonra Küçükçekmece Milli Eğitim Dispanseri Başhekimliği görevini yürüttü.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sağlık Şube Başkanlığı, Yeşilay Bahçelievler Şube Başkanlığı, Hasta Hakları Derneği Genel Başkan Yardımcılığı, Türk Judo Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Yenibosna Spor Kulübü Denetim Kurulu Üyeliği, Kalp Yıldızları Yönetim Kurulu Üyeliği, Türk Radyoloji Derneği Üyeliği. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalıştı.

Bahçelievler Belediye Başkanı hangi partiden?

Kuruluşundan bu yana AK Parti üyesi olan Dr. Hakan Bahadır, 2003-2009 yılları arasında AK Parti Bahçelievler İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, 2009 yılı ortalarında ise AK Parti İstanbul İl İdare Meclisi Üyesi olarak görev yaptı. 2011. 2011 yılında Bahçelievler İlçe Başkanı olarak atandı. 31 Mart 2019 seçimlerinde AK Parti Bahçelievler Belediye Başkan adayı oldu.

yaprakli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu