Teknoloji

Aliens Hayranları İçin Geliştirilen Dark Descent’in Hikaye Fragmanı Yayınlandı

 
Focus Entertainment tarafından yayınlanan ve Tindalos Interactive tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu Aliens: Dark Descent’in resmi fragmanı yayınlandı. Çeşitli sinematikler, karakterler arası konuşmalar, aksiyon anları ve dahası hikaye fragmanında bizlere aktarılıyor.
 
Aliens: Dark Descent ne zaman geliyor?
 
 
 
İkonik Alien serisinin temelini sunmayı amaçlayan, grup tabanlı, tek oyunculu aksiyon strateji deneyimi Aliens: Dark Descent, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Epic Games’te PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. 20 Haziran. Grubumuzu gerçek zamanlı olarak yönetebilir ve Lethe gezegeninde beliren yeni ve büyük bir Xenomorph salgınını durdurmak için hayatta kalmak için elimizden gelenin en iyisini yapabiliriz.
 
Ölümün kalıcı olduğu yapımlarda biz oyuncuların çok dikkatli olması gerekiyor. Çünkü yaptığımız her atılımdan sonra grubumuzdan birini kalıcı olarak kaybedebilir ve eksik ilerlemek zorunda kalabiliriz. Çeşitli ve karanlık alanlara ilerlediğimiz oyunda taktikler ve planlar yapmak çok değerli.
 
Aliens: Dark Descent şu anda ön siparişe açıldı. Oyun, Steam ve Epic Games’te 550,00 TL, Xbox ve Playstation mağazalarında 700 TL’ye satışta.
 
İşte o benzetmenin fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu